HJEMMEKAMPER UKE 44 2018

ONSDAG 31.10.18 – KLOKKEN 2030 D 2 ØREÅSEN – ST.CROIX

LØRDAG 03.11.18 – KLOKKEN 1000 G 15 ØSFOLD ØREÅSEN – SARPSBORG 2

LØRDAG 03.11.18 – KLOKKEN 1200 G 15 OSLO ØREÅSEN – TUNET

SØNDAG 04.11.18 – KLOKKEN 1100 D 1 ØREÅSEN – TUNET 2

SØNDAG 04.11.18 – KLOKKEN 1400 H 1 ØREÅSEN – LYN

MØT OPP!

 

TRENINGSTIDER 2018/2019

MANDAGER

16:30 – 1800 G 15

18:00 – 19:00 J 12 OG G 11

19:00 – 20:30 D1 OG D2

20:30 – 22:00 H 1

ONSDAGER

16.:30 – 17:30 REKRUTTERING

17:30 – 1900 G 15

19:00 – 20:30 H1

20:30 – 22:00 D 1 OG D2

TORSDAGER

16:30 – 18:00G 9, G 11 OG J 12

18:00 – 19:30 KOMMER VI TILBAKE TIL

1930 – 21:30 H 2

FREDAGER

19:30 – 21:00 G 15

 

 

 

SESONGEN 2018/19

Øreåsen IL – Innebandy ønsker alle gamle og nye spillere velkommen til ny sesong.  Øreåsen IL – innebandy trener og spiller sine hjemmekamper i Øreåshallen, Øreåsveien 9, 1528 Moss.

Vi har følgende lag i denne sesongen. 2 Herre lag. Herrer 1 spiller 1 div Østland menn og 1 lag spiller i 2 div, 2 lag G 15, 1 lag G 11, 1 lag G 9, 2 Damelag. Damer 1 spiller i 1 div øst kvinner og 1 lag i 2 div og 1 lag J 12.

Informasjon om kontaktpersoner/treningsdager pr lag vil dere få ved å gå inn på der det står lag eller dere kan kontakte Sportsligansvarlig for Yngres Christian Olsen chr.olsen96@gmail.com – 405 40 214 eller leder Ole Petter Andersen petander@online.no – 900 53 367.

Styret

TRENINGSTIDER 2017/2018

TRENINGSTIDER I ØREÅSHALLEN FRA 21 AUGUST 2017

MANDAG
KL 1630 – 1730 JENTER 12/14
KL 1730 – 1900 GUTT 14
KL 1900 – 2030 DAMER
KL 2030 – 2200 HERRER 1

ONSDAG
KL 1630 – 1730 GUTT 10/12
KL 1730 – 1900 GUTT 14
KL 1900 – 2030 HERRER 1
KL 2030 – 2200 DAMER

TORSDAG
KL 1630 – 1800 JENTER 6/8 OG GUTT 6/8
KL 1800 – 1930 JENTER 12/14
KL 1930 – 2130 HERRER 2 OG GUTT 16

FOR MER INFO OM HVERT LAG GÅ TIL LAG

TRENINGSTIDER – JUNI 2017

HER ER TRENINGSTIDENE I JUNI 2017

1.6      TORSDAG  KL 1630 – 1800   JENTER

7.6      ONSDAG    KL 1630 – 1900  G 12/14 KL 1900 – 2030  DAMER

8.6     TORSDAG KL 1630 – 1800   JENTER

12 .6  MANDAG KL 1630 -1730 J 6/8- JENTER KL 1730 -1900 G 12/14 KL 1900 – 2030 DAMER

15.6    TORSDAG KL 1630 – 1800 JENTER

19.6    MANDAG KL 1630 -1730 JENTER  KL 1730 – 1900 G12/14        KL 1900 – 2030 DAMER

21.6    ONSDAG KL  1630 – 1900 G 12/14 KL 1900 – 2030 DAMER

22.6    TORSDAG KL 1630 – 1800 JENTER

HALLEN ER STENGT 5 JUNI OG 14 JUNI.  SISTE TRENING FØR SOMMERFERIEN ER TORSDAG 22 JUNI

 

 

 

SALVA CUP 1 OG 2 APRIL 2017

Salva cup arrangeres i Øreåshallen 1 og 2 april.
Lørdag 1 april: G-14 klassen
Søndag 2 april: G-12 klassen

Dette er første gang vi arrangerer cup i Øreåshallen, derfor starter vi med en liten cup. Vi håper dette blir en cup med god stemning både på banen og tribunen.

Lørdag 1 april G-14
kl 10:00 Fet IL – Ski, kl 10:40 Horten – Øreåsen, kl 11:20 Øreåsen – Ski,
Kl 12:00 Horten – Fet, kl 12:40 Fet IL – Øreåsen, kl 1320 Ski – Horten,
kl 14:25 Semifinale 1, kl 15:05 Semifinale 2 og kl 16:05 Finale.

Søndag 2 april G 12
kl 10:00 Øreåsen – Sarpsborg, kl 10:40 Askim – Fredrikstad, kl 11:20 Fredrikstad – Sarpsborg, kl 1200 Øreåsen – Askim, kl 12:40 Fredrikstad – Øreåsen, kl 13:20 Sarpsborg – Askim, kl 14:25 Semifinale 1, kl 15:05 Semifinale 2 og kl 16:05 Finale

Vi gleder oss veldig og som arrangør skal vi gjøre alt for at dette blir et vellykket arrangement for alle.

KAMPER UKE 6

Følgende kamper spilles i uke 6 Øreåshallen.

Torsdag 9 februar kl 1915 G 14 Øreåsen – Slevik Avd 1 Sluttspill

Søndag 12 februar kl 1030 G 12 Øreåsen – Sarpsborg Blå Avd 1 sluttspill
Søndag 12 februar kl 1130 G 14 Øreåsen – Sarpsborg Blå Avd 1 sluttspill
Søndag 12 februar kl 1300 I divisjon Øst kvinner Øreåsen – Tunet 2
Søndag 12 februar kl 1600 1 divisjon Østland menn Øreåsen – Ajer.